دستگاه های چاپ سابلیمیشن از سری دستگاه های جدید با تکنولوژی متفاوت چاپ می باشند که چاپ را از روی کاغذ به روی اشیاء آورده اند و طیف وسیعی از اجسام را پوشش می دهند. بنابراین موارد استفاده آنها هم بسیار متنوع می باشد.

بیشترین کاربرد دستگاه سابلیمیشن

بیشترین استفاده از دستگاه های سابلیمیشن چاپ بر روی تی شرت می باشد که از این طریق می توان هر طرح دلخواه و یا نوشته مورد نظری را بر روی آن با کیفیت بسیار بالا و ماندگاری زیاد چاپ کرد.

لازم به ذکر است که همین کار را میتوان بر روی پارچه و پرده هم انجام داد فقط دستگاه های چاپ مربوط به پارچه دستگاه های عریض و بزرگ می باشند.

تی شرتهایی که برای اینکار مناسب است با رنگ روشن با مقدار پلی استر بالای ۶۰ درصد می باشد و یا انواعی که کوتینگ شده هستند و در بازار با عنوان تی شرتهای مخصوص چاپ سابلیمیشن فروخته می شوند.

یکی از موارد بسیار پراستفاده از چاپ سابلیمیشن چاپ طرح های مختلف بر روی لباس بچه می باشد که بسیار جذاب و پرطرفدار می باشد و از لحاظ اقتصادی سوددهی فراوانی دارد.

چاپ روی انواع لیوان ها

از دیگر موارد مورد استفاده پرکاربرد دستگاه های سابلیمیشن چاپ بر روی لیوان است که این چاپ بر روی لیوان های ماگ یا لیوان و فنجان های سرامیکی مورد استفاده قرار می گیرد که مخزن مخصوص به اینکار را دارد.

لیوان داخل این محفضه قرار می گیرد و چاپ بر روی آن انجام می شود و حتی دستگاهی وجود دارد بنام سابلیمیشن سه بعدی که می تواند تمام لیوان را چاپ بزند اعم از داخل، روی بدنه و دسته لیوان. این مدل چاپ از روال ترین و پراستفاده ترین مدلهای چاپ سابلیمیشن می باشد.

بیشتر بخوانید: نحوه چاپ روی لیوان و انواع لیوان های چاپی

چاپ روی قاب موبایل

با گسترده شدن و فراگیری صنعت موبایل در جامعه، لوازم جانبی آن هم به سرعت طرفدار پیدا کرد و همین امر باعث شده چاپ سابلیمیشن بر روی قاب موبایل هم یکی از چاپ های پرطرفدار و پرکاربرد سابلیمیشن باشد.

قاب های مخصوص این چاپ به صورت خام در بازار وجود دارد و بر روی آنها میتوان چاپ دلخواه را انجام داد. این چاپ پرطرفدار بسیار جدید بوده و کماکان رو به پیشرفت است و موردی مناسب برای سرمایه گذاری می باشد.

دیگر موارد کاربرد دستگاه سابلیمیشن برای چاپ

دیگر موارد چاپ سابلیمیشن به اندازه موارد ذکر شده بالا پرکاربرد نیستند ولیکن رو به پیشرفت می باشند و به زودی معادل موارد بالا شناخته می شوند و پرطرفدار.

از دیگر موارد مورد استفاده چاپ سابلیمیشن میتوان به چاپ روی پازل اشاره کرد و یا چاپ بر روی کلاه و یا چاپ روی سنگ و یا کاشی و یا چاپ بر روی انواع بشقاب و زیر دستی که البته بایستی جنس آنها از سرامیک باشد.

در کل سوددهی چاپ سابلیمیشن بالا می باشد و لوازم و فضای خاصی برای انجام کار نیاز ندارد و با سرمایه بسیار کم می توان این کار را حتی در منزل راه اندازی کرد. برای تهیه دستگاه چاپ روی تیشرت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید