دستگاه چاپ روی لیوان

چاپ روی انواع مختلف لیوان با دستگاه سابلیمیشن

معرفی دستگاه چاپ روی لیوان

  1. این وسیله چاپی از سه بخش تشکیل گردیده که عبارتند از جایگاه لیوان.
  2. دستگیره متصل به پرس دستگاه.
  3. نشانگر میزان درجه گرما و فشار.

فروشگاه بازرگانی پارسا ارایه دهنده انواع دستگاه چاپ روی تیشرت می باشد و یکی از محصولاتی که چاپ بر روی آن بسیار محبوب مشتریان و مصرف کنندگان می باشد، چاپ بر روی لیوان است که به واسطه این چاپ تنوع ظاهری بسیاری را در این محصول ایجاد کرده است و بالطبع خواهان این قبیل لیوان ها نیز بسیار زیاد است و از آن جا که هدف از خرید دستگاه سابلیمیشن ایجاد درآمد می باشد پس چاپ بر روی لیوان از دیدگاه اقتصادی بسیار مهم بوده و سود آوری بالایی دارد.

طریقه استفاده از دستگاه چاپ روی لیوان

ابتدا لیوان را داخل مخرن مربوط به آن قرار می دهیم و سپس کاغذ مخصوص سابلیمیشن را که نقش مورد نظر ما بر روی آن قرار دارد را بر روی لیوان قرار می دهیم. سپس اهرم پرس دستگاه را بر روی لیوان قفل می کنیم و درجه حرارت و فشار را تنظیم کرده و دستگاه را روشن می کنیم و منتظر می مانیم تا کار آماده شود.

دستگاه چاپ سابلیمیشن بر روی لیوان

همان طور که در دو محصول چاپ روی تیشرت ۸کاره و چاپ روی تی شرت ۶کاره توضیح دادیم این دو دستگاه قابلیت چاپ لیوان را هم دارا میباشند ولی برای کسی که صرفا به صورت تخصصی تمایل به چاپ بر روی لیوان را دارد و نیاز به اقلام دیگر ندارد و یا می خواهد مبلغ کمتری را هزینه کند می توان دستگاه سابلیمیشن چاپ روی لیوان را ارایه داد که صرفا برای چاپ روی لیوان ساخته شده است و کم حجم تر بوده و ارزان تر. این وسیله شامل محل قرارگیری لیوان، پرسی که بر روی لیوان قرار می گیرد و با دستگیره ای قفل می شود و صفحه نمایشگری برای کنترل میزان دما و فشار است.

کار با این مدل فوق العاده راحت و سریع بوده و به علت حجم کم و فارق از ریزش رنگ و یا وجود بوی خاصی در هرجا قابل استفاده و حمل و نقل می باشد و این خصوصیات میل به درآمد زایی از این دستگاه را فراگیر تر می کند. زیرا کار با آن نیاز به تخصص یا قدرت خاصی ندارد و محدود به سن، جنس یا صنف خاصی نمی گردد.

پس اگر تمایل به یک درآمد بی دردسر دارید خرید این دستگاه را پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید