کسانی که اقدام به خرید دستگاه کپی برای کسب کار خود کرده اند به خوبی می دانند که خرید دستگاههای کپی از نمایندگی مربوط، مستلزم هزینه می باشد که تعدادی از خریداران توانایی آن رانخواهند داشت.

پس در اینجا دستگاه کپی هایی که چند کاره هستند بیشتر به کارشان می آید چرا که چندین کار در یک دستگاه گنجانده شده است و به غیر از به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی، برای در
نظر کردن جا برای این دستگاه شما دغدغه ی چندین دستگاه را نخواهید داشت.

حال سوالی که در اینجاپیش می آید این است که شاید کاری که شما دستگاه را به آن منظور قصد خریدش را دارید مستلزمدستگاههای بیشتری باشد و شما باید در اینجا بدانید که به دنبال چه هستید و به دنبال چه باید بگردید!!زیرا دستگاههای کپی در عین اینکه بسیار به هم شبیه هستند، تفاوتهای بسیاری نیز باهم دارند.

پس برای خرید لازم است که شما چندین مورد را در نظر بگیرید تا بتوانید خریدی داشته باشید که فقط متحمل هزینه نشوید بلکه در کنار آن برای کسب و کارتان نیز مفید واقع شود و سود لازم را بدست آورید.

جهت دیدن انواع دستگاه کپی استوک زیراکس به این لینک مراجعه کنید.

دستگاه کپی رنگی مناسب تر است یا سیاه و سفید؟

اگر بخواهیم این دو دستگاه را از لحاظ اقتصادی با هم مقایسه کنیم بهتر است بگوییم که برای دستگاهکپی رنگی هزینه بالاتری نسبت به دستگاه کپی سیاه و سفید باید متحمل شوید پس باید ببینید که واقعا کدوم دستگاه بیشتر به کارتان می آید اگر شما کارتان بروشور، کاتالوگ و امثال اینهاست پس بهتر استکه دنبال یک دستگاه کپی رنگی بگردید ولی اگر کارتان کپی گرفتن از اسنادی است که خیلی احتیاج بهرنگی بودن دستگاه نیست پس بهتر است به دنبال یک دستگاه کپی سیاه و سفید باشید.

مقدار تعداد قرار گرفتن کاغذ در دستگاه:

افرادی هستند که در یک مجموعه کارچندین فرد را همزمان انجام می دهند و این موضوع که بخواهنددائما در حال پر کردن سینی کاغذ باشند کار بسیار دشواری است پس بهتر است در هنگام خرید این رادر نظر داشته باشید که دستگاهی را خریداری بفرمایید که جای کاغذ بیشتری داشته باشد.

حجم دستگاه:

اگر کسب کارتان به گونه ای می باشد که احتیاج به کپی گرفتن در حجم بالای کاغذ دارید داشته باشیدپس زمان خرید دستگاه به این موضوع توجه ویژه داشته باشید زیرا در غیر اینصورت اگر شما از کپیخانگی استفاده کنید درصد بالایی برای خراب شدن دائمی آن وجود دارد.

مدیریت دستگاه:

دستگاههای که برای کپی به کار میروند مانند دستگاه دیجیتال جزو دستگاههایی هستند که به آنها چندکاره گفته می شود ولی در کل شما برای کسب و کار خود باید دنبال دستگاهی باشید که کاغذ با گرم وسایزهای متفاوت را برای شما ساپورت کند.

کپی کردن همزمان در دو سوی کاغذ:

اگر هرینه ی کافی برای خرید دستگاه دارید بهتر است زمان خرید به این توجه کنید که دستگاه همزماندر سوی کاغذ کپی بزند. این امر شاید هزینه ابتدایی شما را بالا ببرد ولی در نهایت باعث می شود کهدر زمان شما بسیار صرفه جویی شود.

جهت دیدن انواع دستگاه کپی استوک زیراکس به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید